הרכב שתמיד רצית, עכשיו במרחק נגיעה
ליווי אישי צמוד
מסוכנויות הרכב הגדולות בעולם ועד החניה הפרטית שלכם

רכבים מובילים

MERCEDES G CLASS

מחיר: 1,500,000 ₪  |  האצה: 5.8 ש׳  |  אספקה: מיידית

BMW I8

מחיר: 1,500,000 ₪  |  האצה: 4.4 ש׳  |  אספקה: מיידית

TESLA S

מחיר: 1,500,000 ₪  |  האצה: 2.7 ש׳  |  אספקה: מיידית

BUGATTI VEYRON

מחיר: 1,500,000 ₪  |  האצה: 2.5 ש׳  |  אספקה: מיידית

BMW 2

מחיר: 1,500,000 ₪  |  האצה: 4.3 ש׳  |  אספקה: מיידית

צוות מומחים בעלי שם בינ"ל

ליווי וייעוץ ע"י מנהארט, חברת שיפורי הרכב הטובה בעולם

קשרים ענפים בסוכנויות הרכב הגדולות

התאמה אישית בהתאם לצרכים הספציפיים של הרוכש

שילוח מהיר ויעיל

חוויית שירות אקסקלוסיבית

צרו איתנו קשר

שלבי הייבוא

שלב 1: פגישה אישית עם מומחה החברה
מטרת הפגישה היא למצוא עבורכם את הרכב המתאים לכם ביותר ולענות על כל שאלה: איזה רכב כדאי לכם לקנות המתאים לאופי הנהיגה שלכם, לצרכים שלכם מהרכב, המחיר המבוקש וההרכב המשפחתי שלכם. במהלך הפגישה תוכלו לברר באיזה אבזורים או שדרוגים אתם מעוניינים, וכמובן לקבל תשובות מדויקות על התהליך, מרגע ההזמנה ועד קבלת הרכב הישר לחניה הפרטית שלכם.
שלב 2: איתור הרכב במדינת היעד
החלטתם באיזה רכב אתם מעוניינים, וכעת המושכות עוברות לידיו האמונות של צוות החברה. בעזרת קשרים ענפים בכל חברות הרכב הגדולות בעולם, תוך זמן קצר נאתר את הרכב המבוקש, נעביר אותו סדרת בדיקות מקיפה שבסופה תקבלו דו"ח מפורט על מצבו של הרכב, סדרת תמונות שתאשר עבורכם כי זה הרכב בו אתם מעוניינים, כולל חוות דעת מקצועית מטעם מייסטר -אשף רכב עולמי.
שלב 3: רכישה ושילוח
לאחר רכישתו, יבוצעו ברכב כל ההתאמות הנדרשות, כולל אבזורים ושיפורים לפי בקשתכם ע"י חברת מנהארט, חברת שיפורי הרכב הטובה בעולם. בסיום התהליך, נדאג להמצאת האישורים והרישיונות המתאימים על פי חוק ושילוח הרכב לישראל במהירות האפשרית.
שלב 4: הרכב בדרך אליכם
בשלב זה נדאג לשחרור הרכב מהמכס, ביצוע ההתאמות מול משרד הרישוי, התקנת המיגונים הנדרשים על פי חברת הביטוח והבאתו אליכם כשהוא ערוך ומוכן לנסיעה הראשונה שלכם.

צוות החברה יעמוד אתכם בקשר לכל שאלה המתעוררת בכל שלב משלבי הרכישה, גם לאחר הבאתו של הרכב אליכם.
"לפני האקזיט הבטחתי לעצמי שאם העסקה תיסגר, אני קונה לעצמי בוגאטי ושייפלו השמים מצידי. את חלום הילדות הזה אני מגשים ויהי מה. פניתי ל"מגה מוטורס" ואני עדין מתרגש. הבוגאטי הראשונה בישראל בדרך אלי. עם ליווי אישי מדהים, צוות מקצועי וכל מה שרק יכולתי לחלום עליו".
"קניתי BMWi8! גם כשאני אומר את זה בקול רם זה נשמע כמו פנטזיה. שמעתי על "מגה מוטורס" דרך חברים קרובים ואחרי שנפגשתי עם הצוות, לא חשבתי פעמים. הזמנתי את הרכב כולל סדרת שיפורים של חברת מנהארט. רכב חלומי ושירות שלא פגשתי בעבר. שאפו".
"את ההפתעה שעשיתי לאשתי ליום הנישואים ה-20 שלנו היא לא תשכח לעולם. כבר בשדה התעופה אחרי החזרה ארצה חיכתה לה מרצדס S Cabrio C63 עטופה בסרט. מלבד המחיר, אישתי קיבלה בדיוק את הפינוקים לרכב שהזמנתי עבורה והכל בתזמון מדויק. "
"נפגשתי עם צוות חברת 'מגה מוטורס' ותוך זמן קצר הם הבינו בדיוק מה הדרישות שלי מהרכב ואילו שיפורי רכב מתאימים לי. הזמנתי BMW M2 וקיבלתי את השירות הטוב והמקצועי ביותר שיכולתי לבקש בתחום הרכב. ממליץ בחום ולא רק בגלל המחיר האטרקטיבי".

צרו איתנו קשר

מאמרים אחרונים

טלפון:

דוא״ל:

כתובת:

סגירת תפריט