המשכנתא שלך,

יפה וקסמן, יועצת משכנתאות

בעלת ניסיון של 20 שנה במערכת הבנקאית, וניהול תחום המשכנתאות בבנק אוצר החייל בעשר השנים האחרונות.
ניסיון בביצוע הלוואות משכנתא מהפשוטות ביותר והמורכבות ביותר כאחד.
ניהול וביצוע של פרויקטים של דירות מגורים וקבוצות רכישה בהיקפים של אלפי יחידות דיור בשיתוף פעולה עם הגופים המובילים במשק.
כיום משמשת כחברת הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות בישראל.

יפה וקסמן, יועצת משכנתאות

לקוחות מספרים

״
ברצוני להודות לך על הסיוע המקצועי והשרות האדיב בקבלת המשכנתא. כידוע לך ביצעתי סקר רחב במספר בנקים. אצלך קיבלתי בראש ובראשונה הסבר מקצועי מפורט שנותן את שיקולי הלקוח ולא שיקולי הבנק, בזכותך חסכתי מאות אלפי שקלים בראיה רב שנתית! יתרה מכך, האדיבות, האכפתיות והסיוע הצמוד לאורך התהליך הינם מודל לחיקוי עבור אירגוניים נותני שרות. יישר כוח על פועלך!
- אילן פרץ (תא״ל מיל׳), מנכ״ל בי אפקטיב -
״
שכרתי את שירותיה של יפה וקסמן למטרת ייעוץ על לקיחת משכנתא. קיבלתי שירות אדיב, מקצועי ואמין ביותר. לאורך כל הדרך ליפה היה חשוב לסגור את העסקה בתנאים טובים ללא פשרות וההרגשה הייתה שהיא זאת שלוקחת את המשכנתא. ממליץ מאוד לכולם!
- אור זמיר -
״
הגענו ליפה חסרי אונים; זוג לפני צעד משמעותי בחייו, מבולבל  משלל ההצעות שקיבל. לשמחתינו הרבה מאוד,נתקלנו בגב יפה וקסמן. ברוגע ובטחון, הובילה אותנו להבנת התהליך המורכב הכרוך בלקיחת משכנתא. בסבלנות רבה הקשיבה לשאלותינו , ענתה שוב ושוב עד שקיבלנו מענה לכל הספקות. יפה הלכה איתנו יד ביד לכל אורך הדרך. החלטה כה משמעותית ההפכה להחלטה שקולה ופשוטה בזכותה, על כן תודתינו הגדולה.
- קרן ורן -
״
נעזרתי בשרותיה של יפה וקסמן לצורך מיחזור משכנתא. יפה הפגינה מקצוענות וידע רב בכל התהליך. יפה אמינה מאוד, אחראית ונעימת הליכות. הסיוע של יפה מאפשר רוגע נפשי שחיוני מאד לתהליך הבירוקרטי והמייגע של קבלת המשכנתא. בכוונתי להעזר בשרותיה של יפה וקסמן בפרויקט נוסף שאני מתכנן.
- אלכס -

הדרכה והרצאות

מאמרים אחרונים

האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות?

האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות? במהלך העשור האחרון, הצליח שוק הנדל"ן התוסס בישראל לשבור שיאים, בכך שמחירי הדירות האמירו לשחקים

לתיאום פגישת ייעוץ